MENU

Naturalne sesje rodzinne

Muszę przyznać, że mam ogromny sentyment do sesji rodzinnych. To od nich zaczęła się moja przygoda z fotografią. Dodatkowo twierdzę, że mają szczególną moc i znaczenie. Sama, kiedy oglądam fotografie z dzieciństwa na których są moi rodzice, rodzeństwo czy ukochany miś, po prostu robi mi się cieplej na sercu.

Gdzie wykonuję sesje rodzinne? na czym polegają?

Sesje rodzinne wykonuję w pięknych plenerach oraz w najbardziej bezpiecznym i naturalnym dla Was środowisku, jakim jest dom rodzinny. W trakcie sesji powstają wspólne ujęcia rodzinne jak i portretowe. Sesje są swobodne, wypełnione zabawą, wykonywane bez pospiechu i pozowania. Często są idealnym momentem do tego, by zatrzymać się na chwilę, przytulić swoją drugą polówkę, dzieciaki, poczuć wdzięczność i miłość. Takie chwile chciałabym dla Was zatrzymać na zdjęciach. Wierzę że im swobodniej poczujecie się przed obiektywem, tym bardziej odnajdziecie na zdjęciach siebie.

Co otrzymujecie w ramach sesji rodzinnej?

Najlepsze zdjęcia wybieracie ze specjalnie przygotowanej galerii, którą wysyłam Wam w ciągu 14 dni od sesji. Po wybraniu ujęć zajmuję się ich obróbką a oczekiwanie na gotowe zdjęcia wynosi 3 tygodnie. Ujęcia otrzymujecie ode mnie w postaci cyfrowej oraz wydruków 13×18cm zapakowanych w ozdobne pudełeczko.

MARZYSZ O SESJI RODZINNEJ?

napisz do mnie wiadomość

zamieść kilka zdań o sobie i Waszej rodzinie tak abym mogła zaplanować dla Was piękne zdjęcia 🙂

CLOSE